ჭიათურის სარაგბო კლუბს ახალი მთავარი მწვრთნელი ჰყავს
ჭიათურის სარაგბო კლუბს ახალი მთავარი მწვრთნელი ჰყავს.
სოფელ ითხვისს ახალი საბავშვო ბაღი აქვს
ჭიათურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ითხვისში საბავშვო ბაღის სამშენებლო სამუშაოები დასრულების ეტაპზეა და სოფელს მალე ახალი თანამედროვე სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულება ექნება.
ჭიათურის მერმა გივი მოდებაძემ შინდისის გმირის დედას 3 მარტი მიულოცა
დღეს, დედის დღესთან დაკავშირებით, ჭიათურის მუნიციპალიტეტის მერი გივი მოდებაძე მერიის ადმინისტრაციული სამსახურის ხელმძღვანელთან ხათუნა ცერცვაძესთან ერთად, აგვისტოს ომში დაღუპული შინდისის გმირის, შმა
ჭიათურის მუნიციპალიტეტის გაერთიანებული საბავშვო ბაღის განყოფილებებში, სააღმზრდელო პროცესი განახლდა
ჭიათურის მუნიციპალიტეტის გაერთიანებული საბავშვო ბაღის განყოფილებებში, სააღმზრდელო პროცესი განახლდა.
ჭიათურის ადგილობრივი ხელისუფლების წარმომადგენლებმა საქართველოს დამოუკიდებლობისთვის მებრძოლ გმირთა მემორიალი გვირგვინით შეამკეს
საბჭოთა ოკუპაციის 100 წლისთავთან დაკავშირებით, ჭიათურის მუნიციპალიტეტის მერმა გივი მოდებაძემ,საკრებულოს თავმჯდომარემ ალექსანდრე ციცქიშვილმა და ადგილობრივი ხელისუფლების წარმომადგენლებმა საქართველოს
ჭიათურის მუნიციპალიტეტში სოფლის მხარდამჭერი პროგრამის ფარგლებში შეხვედრები გრძელდება
ჭიათურის მუნიციპალიტეტში სოფლის მხარდამჭერი პროგრამის ფარგლებში შეხვედრები გრძელდება.
სოფელ ქვედა ჭალოვანში შიდა საუბნო გზა მოეწყო
ჭიათურის მერმა გივი მოდებაძემ სოფელ ქვედა ჭალოვანში, მიქაუტიძეების უბანში, საავტომობილო გზის რეაბილიტირებული მონაკვეთი დაათვალიერა.
ჭიათურის მუნიციპალიტეტში „სოფლის მხარდაჭერის პროგრამა“ დაიწყო
პროგრამის ფარგლებში საერთო კრება და კონსულტაცია დღეს 12 სოფელში ჩატარდა.
ჭიათურის მერი გივი მოდებაძე სოფელ სვერის, ცხრუკვეთის, თვალუეთისა და გეზრულის მოსახლეობას შეხვდა.
„სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის“ განხორციელება იწყება
„სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის“ განხორციელება იწყება.
ჭიათურის მერი გივი მოდებაძე მოადგილეებთან ერთად საფეხბურთო კლუბ ჭიათურის ,,მაღაროელის“ ფეხბურთელებსა და ხელმძღვანელებს შეხვდა
ჭიათურის მერი გივი მოდებაძე მოადგილეებთან ერთად საფეხბურთო კლუბ ჭიათურის ,,მაღაროელის“ ფეხბურთელებსა და ხელმძღვანელებს შეხვდა.